Další naše chaty: www.chatachriby.cz

O chalupě

 

Rodinná chalupa Lesalka, která se nachází v rekreační oblasti Smraďavka v samotném srdci Slovácka vám nabízí aktivní odpočinek po celý rok s krásným výhledem na okolí chřibských lesů. Jedinečné ubytování, kde máte všechny zážitky a atrakce jako na dlani. Jedinečnost chalupy je její umístění přímo u lesa – možnost houbaření přímo za chalupou a 100m od koupaliště (požární nádrž s přírodní vodou) s beachovým hřištěm.

 

Chalupa nabízí celkem 3 místnosti na spaní. Celkem se na chatě pohodlně ubytuje 8-9 osob. Chalupa se nachází na polosamotě. Parkování je přímo u chalupy + velké parkoviště před chalupou.

 

Vybavení chalupy :

– Společenská místnost – dřevěná rohová lavice, dřevěné židle, dvě křesla , konferenční stolek, velký dřevěný jídelní stůl , led TV, rádio, krb
– Kuchyň – elektrický sporák s troubou, lednice s mražákem, mikrovlnka,  varná konvice, kuchyně plně vybavená kuchyňským nádobím
– Samostatné pokoje  – v podkroví jsou 2 pokoje –  1 velký pokoj ve kterém jsou 4 dřevěné postele + možnost rozložení přistýlky. 2 pokoj ve kterém jsou 3 dřevěné postele v přízemí vedle krbu je patrová dřevěná postel pro 2 lidi. V každém pokoji skříně, noční stolek a lampička, elektrický přímotop
– Koupelna – velký a prostorný sprchový kout,  umyvadlo

– WC – je samostatně

 

Vyžití na chalupě:

Před chatou rovný zatravněný plac – možnost si zahrát bedbinton, volejbal, nohejbal či jiné míčové hry.

Dětské pískoviště

Grilování  – v chatě je k dispozici přenosný gril.

Opékání na přírodním ohništi s dřevěným posezením – v chatě k dispozici tyčky na opékání.

Elektronické šipky v chalupě

Dále je chalupa vybavena společenskýma hrama pro děti

rybník pro rybaření 200m, koupání 50m, houbaření, les přímo za chalupou

TV

 

Voda v chalupě:

V chalupě je voda ze studny do které natéká horská voda. Voda dle rozboru nesplňuje parametry pitné vody. Místní vodu běžně pijí a o pár metrů dál vyvěrá z hory studánka, o které se traduje, že je voda z ní léčivá. Voda v celé oblasti Smraďavka lehce zapáchá, obsahuje hodně síry a železa. Na Smraďavce se nacházejí lázně, které využívají místní vodu na lázeňské procedury. Pro unikátní specifikaci vody na Smraďavce doporučujeme na pití balenou vodu. Místní voda na vlastní nebezpečí.

Stravování:

Jestliže nemáte chuť trávit den u plotny v naší kuchyni, doporučujeme Vám možnost stravovaní v blízkých Buchlovicích nebo na Smraďavce. Naše tipy:

 

Restaurace Záložna

Hotel Buchlovice

Lovecká restaurace v lázních 200m od chaty

Rozvoz jídel na Smraďavku Buffalo Bar – http://www.buffalobar.cz/

Hospoda pod Buchlovem

 

Ceník ubytování:

Celoroční pronájem chaty pro 8 lidí.

 

Vyžadujeme zálohu 50% při rezervaci, zbylých 50% v týdnu před příjezdem + složení vratné kauce 4000 Kč. Záloha uhrazená za silvestrovský pobyt je nevratná. Zálohy uhrazené za pobyty jsou vratné nejpozději 2 měsíce před nástupem na pobyt.

 

V měsících –  listopad, prosinec – mimo silvestra, leden, únor  (mimo svátky) sleva !!

V měsících červenec, srpen pouze celé týdny sobota-sobota

  • AKCE !! Týdenní pobyt 8 dní (7 nocí) 13490 Kč / celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA (max 9 osob)
  • 3 – 6 nocí – 2050 Kč / noc / celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA / ks (max 9 osob)
  • Víkendový pobyt 3 dny (2 noci)  4950 Kč / celá chata + spotřeba energie dle stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA / ks (max 9 osob)
  • Silvestr – 14 000 Kč / 3 noci / celá chata + spotřeba energie dle stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den. + POVLEČENÍ ZDARMA (max 9 osob). Přes silvestra pronajímáme nejméně na 3 noci. Další noci 1500 Kč/noc
  • Zvíře 90 Kč/noc (pes/kočka) – na základě předchozí osobní domluvy

Pro malý počet osob (4 a méně) je možná sleva mimo prázdniny a svátky

Důležitá upozornění:

  • Nutno mít s sebou přezuvky / papuče do chalupy
  • Nekuřácká chalupa !!
  • Možnost vzít si své vlastní povlečení či spacáky
  • Možnost zajištění dřevěného uhlí na grilování za poplatek
  • Závěrečný úklid: Za závěrečný úklid neúčtujeme nic v případě, že chatu po svém pobytu uklidíte a dáte do původního stavu. V opačném případě je za závěrečný úklid účtováno 500 Kč o hlavních prázdninách 800 Kč.

 

Příjezd/odjezd:
Nástup na ubytování je možný od 13:00 do 16:00 hod,

V letních prázdninách nástup možný od 13:30 hod. do 15:30 hod.

ukončení pobytu v 10:00 hod. Případně dle předchozí osobní domluvy jinak.